Merhaba site arkadaşlarım, size bugün iri memeleri olan yengem ile yaşanmış sex hikayesinden anlatım yapacağım. İri memeleri olan yengem 1,72 boylarında, gerçekten bile dönüpte birdaha bakacağınız güzel siyah saçları olan ve ayrıca da inanılmaz derecede güzel gözlü muhteşem kadındır. Bense, onunla beraber seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır ona olan sex isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, iri memeleri olan yengem ile birlikte inanılmazca porno sex yaptık. Depresyona girdiğim zamanlarda iri memeleri olan yengem olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım biraz daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle ki dışa doğru kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bir insan olmama rağmen gerçekten de iri memeleri olan yengem olan kızın duruşu aslında kimizaman beni benden alıyordu.

Hoş giysilerini otel ortamında üzerinde gördüğümde ailelerimizin olmadığı bir durumda öncelikle hatunumuza sikimi yalattırmayı talep ettim. Ardındansa, nasıl sikmem gerektiği durumları hakkında hemencecik kendi içime sorular yönelttim. Herşeyin en dibindeyse, iri memeleri olan yengem olan kızımızı amından sokmaya başlayıp hatunun amına zehrimi akıttım. Stres altında olduğumuz için, iri memeleri olan yengem ile beraber böylece bir seks macerası yaşamış olduk.

Kimizaman hayallere kapılıyorum ve son olarakta bana yakışan bu kadar uyumlu bir sex dostu bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*