Selamlar, size bugün yazmak istediğim için hoş bakan kız ile anı olarak kalan sikiş anlatımızdan anlatım yapacağım. Hoş bakan kız 1,76 boylarında, gerçekten bile insanların birdaha baktığı siyah saçlı ve bakıldığında gözleri çakıl taşı gibi muhteşem kızdır. Ben ise, onunla beraber porno sex yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır ona olan sex isteğimi gizliyor ve ayrıca onu tamamen beynimde düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, hoş bakan kız ile birlikte romantikçe brazzersdeki gibi seksler yaptık. Moralimin bozulduğu sırada hoş bakan kız olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gözlemlemesinin ardından kıza karşı hareketlerim biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dış dünyaya kapalı ve kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bir kişilik olmama rağmen gerçekten de hoş bakan kız olan kadının bana bakışı bazı zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O ince kıyafetlerini ev ortamında giyinmeye başladığında etrafta insanların olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle güzel kızımıza sikimi yalamayı istedim. Tüm bunların ardından, nasıl sikiş seviyor acaba diye fikirleri hakkında hemencecik kendime hemence meraklarda bulundum. Herşeyin en sonunda ise, hoş bakan kız olan hatunumuzu götünden sokmaya başlayıp hatunun ağzına zehrimi akıttım. Enerji patlaması yaşamak için, hoş bakan kız ile birlikte böyle bir seks macerası hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Onu halen özlüyorum ve kendime daha iyi bir uyumlu sex kadını sanırım etrafımda göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*