Selamlar, siz dostlara bugün yazmak istediğim için yengem ile beraber olan erotik anlatımızdan biraz üstünden geçeceğim. Yengem 1,77 boylarında, gerçekten de erkeklerin bayağı hoşlandığı kıvırcık güzel saçları olan ve ayrıca da gözleri fıstık yeşili inanılmaz kadındır. Ben ise, onunla birlikte porno sex yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır kıza olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, yengem ile beraberce seksi hareketler yaparak sikişler yaptık. Depresyona girdiğim zamanlarda yengem olan kızın daha güzel bakmaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım azıcık daha değişik olmaya başladı. Gerçekte şöyle dışa kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bir kişilik olmamla beraber gerçekten de yengem olan kızın güzelliği kimizaman beni azdırıyordu.

O ince kıyafetlerini ev ortamında üzerinde görmeye başladığımda kimsenin olmadığı bir durumda öncelikle hatunumuza sakso çekmeyi talep ettim. Tüm bunların ardından, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği durumları içerisinde hemen serice kendi içime bazı sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, yengem olan hatunumuzu önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp manken gibi kızın götüne boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, yengem ile birlikte böylesine bir sikiş durumu yaşadık.

Bazen düşünüp gülümsüyorum ve son olarakta bana yakışan bu kadar uyumlu bir seks partneri bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*