Selamlar, siz dostlara bugün yazmak istediğim için kuzenim ile beraberce yaşanan seks hikayesinden anlatmayı istiyorum. Kuzenim 1,82 boylarında, gerçekten de erkeklerin bayağı hoşlandığı kısa saçlı ve bakıldığında çok tatlı bakan inanılmaz hatundur. Aslında bense, onunla birlikte porno yapmadan evvel bayağı bir zamandır kadına olan seks isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek asılmaya devam ediyordum.

Genç erkek olduğumdan, kuzenim ile beraber herşeyi koyvererek sikişler yaptık. Depresyona girdiğim zamanlarda kuzenim olan kadının daha seksi bakmaya başladığını gözlemledikten sonraysa ona karşı hareketlerim birazcık daha değişmeye başladı. Aslında şöyle dışa kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bir erkek olmama karşın gerçekten de kuzenim olan kızın bakışları kimizaman beni etkiliyordu.

Hoş giysilerini otel içinde giymeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı bir durumda öncelikle güzel kızımıza blowjob yapmayı talep ettim. Bütün bunların ertesinde, sikişe nasıl başlamam gerektiği fikirleri hakkında hemence iç dünyama bazı sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, kuzenim olan kızımızı götünden sokmaya başlayıp kızın göbeğine boşaldım. Seks yapmayı sevdiğimiz için, kuzenim ile böylece bir seksler deneyimi yaşamış olduk.

Bazen aklıma geliyor ve son olarak da bana yakışan daha iyi bir sex arkadaşı bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*