Selamlar, size bugün kız kuzenim ile hayata aktarılmış sikiş anlatımızdan biraz anlatacağım. Kız kuzenim 1,82 boylarında, gerçekten bile keşke şunu siksem diyeceğiniz sarı saçlı ve aslında gözlerine bakmaya doyamayacağınız muhteşem kadındır. Şahsım ise, hatunla birlikte porno sex yapmadan önce uzunca zamandır kadına olan sex isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, kız kuzenim ile beraberce anı yaşayarak seksler yaptık. Depresyona girdiğim zamanlarda kız kuzenim olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını incelemesinin ardından genç kıza karşı tavırlarım azıcık daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dışa doğru kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bir insan olmamla birlikte gerçekten de kız kuzenim olan kadının duruşu aslında kimizaman beni azdırıyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini otel içlerinde giymeye başladığında hiçbir insanın olmadığı belli bir zamanda öncelikle kıza büyük sikimi yalamayı ricasında bulundum. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye içimdeki düşünceleri hakkında hemence kendi içime bazı sorular yönelttim. Herşeyin en sonunda ise, kız kuzenim olan güzel bakan kızı götünden sokmaya başlayıp muhteşem güzel kızın göbeğine boşaldım. Canımızın sıkkınlığının geçmesi için, kız kuzenim ile böylece bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma esiyor ve son olarak da yeniden böyle bir seks partneri bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*