Merhaba bu siteyi takip eden arkadaşlar, siz dostlara bugün yazmak istediğim için güzel kesişen kız ile yaşama aktarılmış sikiş anlatımızdan anlatmayı istiyorum. Güzel kesişen kız 1,76 boylarında, gerçekten de insanların bayağı sevdiği mor saçlı ve ayrıca da inanılmaz derecede güzel gözlü inanılmaz kadındır. Aslında bense, kızla birlikte seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır genç kıza olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, güzel kesişen kız ile birlikte romantikçe porno sex yaptık. Depresyona girdiğim sırada güzel kesişen kız olan kızın daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemlemesinin ardından genç kıza karşı hareketlerim biraz daha değişmeye yöneldi. Gerçekte anlatmak istediğim dışa kapalı ve kızları pek önemsemeyen bir insan olmam aslında gerçekten de güzel kesişen kız olan kadının duruşu kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Seksi kıyafetlerini otel içerisinde giymeye başladığında hiçbir insanın olmadığı belli bir zamanda öncelikle güzel kızımıza sikimi yalamayı öğrettim. Tüm bunların sonrasında, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği konuları arasında hemen hızlıca kendi beynime sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, güzel kesişen kız olan kadını götünden sikip muhteşem güzel kızın sağ göğüslerine boşaldım. Canımız sıkıldığı için, güzel kesişen kız ile birlikte böylesine bir sikiş deneyimi görmüş olduk.

Kimizaman hayallere kapılıyorum ve kendime daha iyi bir sex arkadaşı belkide bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*