Arkadaşlar selam, size bugün yazmak istediğim için sınıf arkadaşım ile beraberce olan erotik hikayemizden anlatmak için can atıyorum. Sınıf arkadaşım 1,83 boylarında, gerçekten de insanların birdaha baktığı kızıl saçları olan ve bakıldığında ela gözlü muhteşem kadındır. Şahsım ise, kadınla beraber sikiş yapmadan öncesinde uzunca zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sikişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, sınıf arkadaşım ile beraber anı yaşayarak pornolar yaptık. Üniversite okurken sınıf arkadaşım olan kadının daha seksi bakmaya başladığını gözlemledikten sonra kadına karşı duruşlarım azıcık daha değişmeye başladı. Normalde dışa doğru kapalı ve kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir kişilik olmamla birlikte gerçekten de sınıf arkadaşım olan kızın güzelliği aslında kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini otel içerisinde üzerinde gördüğümde ailelerimizin olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza sikimi yalamayı öğrettim. Tüm bunların sonrasında, nasıl sikiş seviyor acaba diye içimdeki fısıltıları hakkında hemen iç dünyama hızlıca sorular sordum. Bütün bunların en dibinde ise, sınıf arkadaşım olan çakmak bakışlı kızı götünden sikip onun sol göğüslerine boşaldım. Canımızın sıkkınlığının geçmesi için, sınıf arkadaşım ile beraber böylece bir sikiş durumu zorda olsa yaşamış olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve son olarakta kendime daha iyi bir uyumlu sex hatunu sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*