Selamlar olsun arkadaşlar, yazmak istediğim için bugün sizlere sınıf arkadaşım ile beraberce olan seks anlatımızdan biraz bahsedeceğim. Sınıf arkadaşım 1,71 boylarında, gerçekten bile insanların epey sevdiği manken gibi saçlı ve ayrıca da bakışlarıyla kendini çok sevdiren muhteşem kızdır. Bense, onunla beraber porno yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır hatuna olan cinsel çekimimi gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, sınıf arkadaşım ile birlikte aşk dolu sikiş yaptık. Body building yaptığım sıralarda sınıf arkadaşım olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını inceledikten sonraysa genç kıza karşı tavırlarım biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Gerçekte şöyle dışa doğru kapalı ve ayrıca kız konularına pek değer vermeyen bir insan olmamla beraber gerçekten de sınıf arkadaşım olan kadının duruşu kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

Hoş giysilerini otel içlerinde üzerinde izlemlediğimde etrafta insanların olmadığı bir durumda önce ona ön sevişme yaptırtmayı öğrettim. Tüm bunların sonrasında, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği konuları arasında hemen kendi beynime bazı sorular yönelttim. Herşeyin en dibindeyse, sınıf arkadaşım olan kadını götünden sokmaya başlayıp muhteşem güzel kızın içlerine doğru boşaldım. Canımız sıkıldığı için, sınıf arkadaşım ile birlikte böyle bir seks deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma esiyor ve son olarak bana yakışan böyle bir seks partneri bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*