Selamlar site arkadaşlarım, bugün sizler için üniversite sınıfımdaki kız ile beraberce olan erotik hikayemizden anlatmak için can atıyorum. Üniversite sınıfımdaki kız 1,67 boylarında, gerçekten bile amcığını yalamaya doyamayacağınız lüle lüle saçları bulunan ve ayrıca da çok güzel bakan muhteşem kızdır. Bense, onunla birlikte porno sex yapmadan önce uzunca bir zamandır hatuna olan seks isteğimi gizliyor ve onunla sikişmayi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, üniversite sınıfımdaki kız ile beraber sevgi dolu seks yaptık. Depresyona girdiğim zamanlarda üniversite sınıfımdaki kız olan hatunun daha açık giyinmeye başladığını gördükten sonra hatuna karşı duruşlarım birazcık daha değiştirilmeye başladı. Aslında anlatmak istediğim dışa doğru kapalı ve insanları pek önemsemeyen bir erkek olmama rağmen gerçekten de üniversite sınıfımdaki kız olan kızın güzelliği kimi zamanlar beni benden alıyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini ev doğasında üzerinde gördüğümde ailelerimizin olmadığı bir zamanda önce ona blowjob yapmayı ricasında bulundum. Ardından ise, götünden mi yoksa amından mı sikeyim durumları hakkında hemencecik iç dünyama hızlıca sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, üniversite sınıfımdaki kız olan güzel bakan kızı götünden sokmaya başlayıp onun sol memesine boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, üniversite sınıfımdaki kız ile böylece bir sikişler deneyimi görmüş olduk.

Kimizaman aklıma esiyor ve kendime daha iyi bir sex dostu sanırım etrafımda göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*