Dostlar herkese selam olsun, sizlere bugün komşumuzun kızı ile birlikte yaşama geçirilmiş erotik anlatısından bahsetmek için can atıyorum. Komşumuzun kızı 1,75 boylarında, gerçekten de keşke şunu siksem diyeceğiniz kızıl saçlı ve gözleri muhteşem güzel inanılmaz kadındır. Şahsım ise, hatunla beraber porno sex yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır hatuna olan sikiş isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, komşumuzun kızı ile birlikte kendimizden geçerek brazzersdeki gibi seksler yaptık. Kendimi sexi bulurken komşumuzun kızı olan kızın daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gördükten sonra kadına karşı duruşlarım biraz daha değişik olmaya başladı. Gerçekte dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bir erkek olmam aslında aslında da komşumuzun kızı olan kadının bana bakışı kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Hoş giysilerini ev doğasında üzerinde görmeye başladığımda hiçbir insanın olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle güzel kızımıza ön sevişme yaptırtmayı öğrettim. Bütün bunların ertesinde, götünden mi yoksa amından mı sikeyim içimdeki düşünceleri hakkında hemen hızlıca kendi içimde bazı sorular yönelttim. En sonundaysa, komşumuzun kızı olan çakmak bakışlı kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp muhteşem güzel kızın sağ göğüslerine boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, komşumuzun kızı ile birlikte böyle bir sikiş durumu yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma geliyor ve ayrıca bana yakışan bu kadar uyumlu bir uyumlu sex kadını görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*