Merhaba site takipçileri, siz dostlara bugün yazmak istediğim için kızkardeşim ile beraberce yaşanan erotik anlatısından biraz anlatacağım. Kızkardeşim 1,70 boylarında, gerçekten de insanların güzelce süzdüğü kızıl renkte saçları bulunan ve ayrıca gözleri fıstık yeşili inanılmaz hatundur. Ben ise, onunla birlikte porno sex yapmadan öncesinde uzun zamandır kadına olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca onunla sikişmayi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, kızkardeşim ile birlikte sessizce seksler yaptık. Üniversite eğitimim sırasında kızkardeşim olan kızın daha açık giyinmeye başladığını inceledikten sonraysa ona karşı hareketlerim biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve manitacılık konularına fazla önem vermeyen bir insan olmamla birlikte gerçekten de kızkardeşim olan kızın bakışları gerçekte kimizaman beni benden alıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde gördüğümde etrafta kimselerin olmadığı bir zamanda öncelikle güzel kızımıza sikimi yalattırmayı istedim. Bütün bunların ertesinde, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği durumları arasında hemen kendime meraklarda bulundum. Herşeyin en dibindeyse, kızkardeşim olan hatunumuzu önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp onun içlerine doğru boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, kızkardeşim ile birlikte böyle bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Onu halen özlüyorum ve son olarak bana yakışan böyle bir sikiş partneri bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*