Dostlar herkese selam olsun, size bugün yazmak istediğim için sınıf arkadaşım ile yaşama aktarılmış erotik sikiş hikayemizden anlatmayı istiyorum. Sınıf arkadaşım 1,71 boylarında, gerçekten de amını yalamaya doyamayacağınız türden kısa ve asimetrik saçlı ve ayrıca aslında gözleri fıstık yeşili inanılmaz hatundur. Bense, kızla beraber sikiş yapmadan önce uzunca bir zamandır hatuna olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca onunla sikişmayi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç erkek olduğumdan, sınıf arkadaşım ile birlikte romantikçe sikiş yaptık. Hayattan zevk aldığım sıralarda sınıf arkadaşım olan kızın daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı hareketlerim azıcık daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle ki dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir şahsiyet olmamla birlikte gerçekten de sınıf arkadaşım olan kadının bana bakışı kimizamanlar beni benden alıyordu.

Hoş giysilerini ev içlerinde üzerinde görmeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir zamanda öncelikle kıza ön sevişme yaptırtmayı tavsiye ettim. Tüm bunlardan sonra, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği konuları arasında hemen serice beynime sorular sordum. En sonunda ise, sınıf arkadaşım olan çakmak bakışlı kızı amından sokmaya başlayıp onun sol göğüslerine boşaldım. Birbirimizi daha çok sevmek için, sınıf arkadaşım ile beraber böylece bir sikiş deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bazen aklıma geliyor ve ayrıca bana yakışan daha iyi bir seks arkadaşı bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*