Arkadaşlar herkese selam, siz dostlara bugün yazmak istediğim için kız kuzenim ile beraberce olan sexs hikayemizden anlatmayı arzuluyorum. Kız kuzenim 1,84 boylarında, gerçekten bile bakışlarından çok etkileneceğiniz güzel kızıl saçları olan ve aslında simsiyah gözlü inanılmaz kadındır. Bense, onunla seks yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır genç kıza olan sex isteğimi gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, kız kuzenim ile birlikte aşk dolu brazzersdaki gibi pornolar yaptık. Sex yapmayı arzularken kız kuzenim olan kadının daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonraysa hatuna karşı hareketlerim azıcık daha değişmeye başladı. Gerçekte şöyle dışa kapalı ve kızlara pek değer vermeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de kız kuzenim olacak kızın muhteşemliği kimi zamanlar beni azdırıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev doğasında üzerinde görmeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir zamanda öncelikle kıza sakso çekmeyi istedim. Ardından ise, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği düşünceleri hakkında hemence iç dünyama hızlıca bazı sorular yönelttim. Herşeyin en dibindeyse, kız kuzenim olan kızımızı amından sikip onun sol göğüslerine boşaldım. Birbirimizi daha çok sevmek için, kız kuzenim ile beraber böylece bir sikişler deneyimi yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma esiyor ve en son olarak da yeniden böyle bir sex kadını bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*