Selamlar olsun arkadaşlar, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için seksi vücutlu kuzenim ile beraberce yaşanan erotik sexs anlatımızdan anlatım yapacağım. Seksi vücutlu kuzenim 1,82 boylarında, gerçekten bile insanların epey sevdiği simsiyah saçları olan ve bakıldığında bakışlarıyla kendini çok sevdiren muhteşem kızdır. Aslında bense, onunla beraber seks yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır ona olan sex isteğimi gizliyor ve ayrıca onu düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, seksi vücutlu kuzenim ile beraberce inleyerek seksler yaptık. Üniversite sınavı öncesi sırasında seksi vücutlu kuzenim olan kadının daha güzel bakmaya başladığını inceledikten sonra kadına karşı duruşlarım birazcık daha değiştirilmeye başladı. Aslında dış dünya ile iletişimi kapalı ve insanları pek önemsemeyen bi insan olmama karşın gerçekten de seksi vücutlu kuzenim olan kadının bana bakışı gerçekte kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içerisinde üzerinde görmeye başladığımda etrafta kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle kıza büyük sikimi yalamayı öğrettim. Tüm bunların ardından, nasıl sikiş seviyor acaba diye konusu arasında hemencecik iç dünyama telkinlerde bulundum. En sonundaysa, seksi vücutlu kuzenim olan kadını amından sokmaya başlayıp hatunun karnına boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, seksi vücutlu kuzenim ile böylece bir rokettube pornolarındaki gibi seks deneyimi yaşadık.

Bu hatunu halen arıyorum ve son olarakta yeniden böyle bir erotik sikiş partneri sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*