Selamlar, bugün sizler için enerjisi yüksek kız ile beraberce hayat bulmuş erotik anlatımızdan biraz üstünden geçeceğim. Enerjisi yüksek kız 1,84 boylarında, gerçekten de amını yalamaya doyamayacağınız türden lüle lüle saçları bulunan ve aslında çok güzel bakan inanılmaz kızdır. Şahsım ise, kızla beraber porno sex yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve hatunla sikiş yapmayı düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, enerjisi yüksek kız ile beraberce kendimizi sikişe adayarak sikişler yaptık. Kendimi sexi bulurken enerjisi yüksek kız olan kadının daha seksi bakmaya başladığını gördükten sonra genç kıza karşı tavırlarım birazcık daha değişik olmaya başladı. Aslında dışa kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bir şahsiyet olmamla birlikte aslında da enerjisi yüksek kız olan kadının duruşu aslında kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O ince kıyafetlerini otel doğasında üzerinde görmeye başladığımda ailelerimizin olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle ona büyük sikimi yalamayı ricasında bulundum. Ardındansa, sikişe nasıl başlamam gerektiği içimdeki düşünceleri hakkında hemencecik kendime hemence meraklarda bulundum. En sonunda ise, enerjisi yüksek kız olan kızımızı amından sokup çakmak bakışlı hatunun ağzının içine boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, enerjisi yüksek kız ile
böyle bir seksler deneyimi yaşamış olduk.

Bazen halen hayal ediyorum ve son olarak da yeniden böyle bir sex kadını bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*