Arkadaşlar selam, sizlere bugün güzel alımlı kadın ile hayata aktarılmış sikiş anlatımızdan bahsetmek istiyorum. Güzel alımlı kadın 1,81 boylarında, gerçekten de insanların güzelce süzdüğü mavi kıvırcık saçları olan ve ayrıca aslında gözlerine bakmaya doyamayacağınız inanılmaz kadındır. Şahsım ise, hatunla birlikte porno yapmadan öncesinde uzun zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, güzel alımlı kadın ile beraber kendimizi sikişe adayarak seksler yaptık. Sex yapmayı arzularken güzel alımlı kadın olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı bakışlarım biraz daha değişmeye yöneldi. Aslında anlatmak istediğim dış dünyaya kapalı ve ayrıca kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bir şahsiyet olmama karşın gerçekten de güzel alımlı kadın olan bayanın hareketleri kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

O bikinisini ev içlerinde giymeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle ona blowjob yapmayı ricasında bulundum. Ardından ise, sikişe nasıl başlamam gerektiği durumları arasında hemence beynime meraklarda bulundum. Herşeyin en sonundaysa, güzel alımlı kadın olan kadını götünden sikip manken gibi hatunun içine boşaldım. Birbirimizden cinsel çekim aldığımız için, güzel alımlı kadın ile beraber böylece bir sikiş deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Kimizaman düşünüp duruyorum ve en son olarak da kendime daha iyi bir erotik sikiş partneri sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*