Kankalar selam, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için seksi vücutlu kuzenim ile beraberce yaşanan erotik anlatımızdan anlatmayı istiyorum. Seksi vücutlu kuzenim 1,83 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız simsiyah saçları olan ve ayrıca da kahverengi gözlü muhteşem hatundur. Bense, kızla birlikte porno yapmadan önce uzun zamandır genç kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve onu düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, seksi vücutlu kuzenim ile birlikte romantikçe sikişler yaptık. Sarhoş olduğumda seksi vücutlu kuzenim olan kızın daha açık giyinmeye başladığını inceledikten sonra ona karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir insan olmama rağmen gerçekten de seksi vücutlu kuzenim olan kadının bana bakışı aslında kimizaman beni etkiliyordu.

O bikinisini ev doğasında giyinmeye başladığında kimselerin olmadığı bir durumda öncelikle kıza ön sevişme yaptırtmayı rica ettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl seks seviyor acaba diye konusu arasında hemen serice kendi beynime telkinlerde bulundum. Herşeyin en dibinde ise, seksi vücutlu kuzenim olan kızımızı ön tarafından sikmeye başlayıp manken gibi hatunun sol göğüslerine boşaldım. Beraberce azdığımız için, seksi vücutlu kuzenim ile birlikte böyle bir sikişler deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve yeniden böyle bir sikiş partneri bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*