Dostlar merhabalar, bugün sizler için kız arkadaşım ile yaşama aktarılmış erotik sikiş hikayemizden anlatmayı istiyorum. Kız arkadaşım 1,77 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağı hoş bulduğu kızıl saçları olan ve simsiyah gözlü muhteşem hatundur. Bense, hatunla birlikte porno sex yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır ona olan cinsel açlığımı gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, kız arkadaşım ile beraberce sessizce sikişler yaptık. Vücudumu geliştirdiğim sıralarda kız arkadaşım olan kızın daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra kadına karşı duruşlarım birazcık daha değişmeye başladı. Gerçekte şöyle dışa doğru kapalı ve ayrıca kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bir şahsiyet olmam aslında gerçekten de kız arkadaşım olacak kızın muhteşemliği kimizaman beni etkiliyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içlerinde giyinmeye başladığında kimselerin olmadığı bir zamanda öncelikle kıza sakso çekmeyi rica ettim. Tüm bunlardan sonra, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği konuları arasında hemen kendi beynime sorular sordum. Herşeyin en sonundaysa, kız arkadaşım olan güzel hatunu götünden sokmaya başlayıp muhteşem güzel kızın içine boşaldım. Seksi bedenimizde hissettiğimiz için, kız arkadaşım ile
böyle bir sikiş durumu hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bazen aklıma geliyor ve son olarak bana yakışan daha iyi bir sex kadını görmekte güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*