Merhabalar, size bugün çakmak bakışlı kadın ile beraber gerçekliğe dökülmüş seks hikayesinden bahsetmek istiyorum. Çakmak bakışlı kadın 1,71 boylarında, gerçekten de amını yalamaya doyamayacağınız türden sarı saçlı ve bakıldığında çok güzel bakan inanılmaz kadındır. Bense, onunla birlikte seks yapmadan önce uzunca bir zamandır hatuna olan cinsel çekimimi gizliyor ve hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, çakmak bakışlı kadın ile beraberce utanmayarak sikiş yaptık. Üniversite okurken çakmak bakışlı kadın olan hatunun daha açık giyinmeye başladığını gözlemlemesinin ardından ona karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında şöyle ki dış dünyaya kapalı ve kızları pek önemsemeyen bir şahsiyet olmama rağmen gerçekten de çakmak bakışlı kadın olan kızın duruşu kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini ev içinde üzerinde izlemlemeye başladığımda etrafta insanların olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle güzel kızımıza sakso çekmeyi ricasında bulundum. Tüm bunların sonrasında, sikişe nasıl başlamam gerektiği içimdeki düşünceleri hakkında hemencecik iç dünyama bazı sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, çakmak bakışlı kadın olan güzel kızı götünden sokmaya başlayıp çakmak bakışlı hatunun heryerine boşaldım. Azdığımız için, çakmak bakışlı kadın ile birlikte böylesine bir seks deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Bu kadını bazen halen hayal ediyorum ve bana yakışan daha iyi bir uyumlu sex kadını sanırım çevremde göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*