Dostlar merhabalar, sizlere bugün yengemin kızı ile beraberce olan erotik anlatımızdan anlatmayı istiyorum. Yengemin kızı 1,70 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız kısa saçlı ve aslında gözlerine bakmaya doyamayacağınız muhteşem hatundur. Aslında bense, hatunla birlikte sikiş yapmadan önce uzunca bir zamandır kadına olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, yengemin kızı ile beraberce romantikçe sikişler yaptık. Moralimin bozulduğu sırada yengemin kızı olan kızın daha güzel bakmaya başlamaya başladığını inceledikten sonra ona karşı olan tavırlarım azıcık daha değişmeye yöneldi. Aslında dış dünya ile iletişimi kapalı ve kızlara pek değer vermeyen bi insan olmam aslında aslında da yengemin kızı olan kızın duruşu aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev içlerinde giymeye başladığında hiçbir insanın olmadığı belli bir zamanda öncelikle hatuna ön sevişme yaptırtmayı rica ettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl seks seviyor acaba diye konuları hakkında hemen serice kendime hızlıca sorular yönelttim. Herşeyin en sonundaysa, yengemin kızı olan güzel bakan kızı amından sokmaya başlayıp çakmak bakışlı hatunun ağzına zehrimi akıttım. Aşık olduğumuz için, yengemin kızı ile birlikte böylesine bir sikişler deneyimi yaşadık.

Kızı bazen halen düşünüyorum ve bana yakışan böyle bir sex arkadaşı sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*