Arkadaşlar selamlar, sizinle bugün için çakmak bakışlı kız ile beraberce olan erotik sexs anlatımızdan anlatmak için can atıyorum. Çakmak bakışlı kız 1,76 boylarında, gerçekten bile keşke şunu siksem diyeceğiniz manken gibi saçlı ve aslında gözleri muhteşem güzel muhteşem hatundur. Şahsım ise, onunla porno yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır kadına olan sikiş durumumu gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, çakmak bakışlı kız ile beraberce zevk alarak sikişler yaptık. Vücudumu geliştirdiğim sıralarda çakmak bakışlı kız olan kadının daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım azıcık daha değiştirilmeye başladı. Aslında şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bi insan olmama rağmen aslında da çakmak bakışlı kız olacak kızın muhteşemliği bazı zamanlar beni etkiliyordu.

Seksi kıyafetlerini ev içinde giydiğinde kimsenin olmadığı belli bir zamanda öncelikle hatuna büyük sikimi yalamayı öğrettim. Ardından ise, nasıl sikmem gerektiği içimdeki düşünceleri hakkında hemen serice beynime sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, çakmak bakışlı kız olan götü yumuşak olan kızı götünden sikip hatunun amına zehrimi akıttım. Hayattan bunaldığımız için, çakmak bakışlı kız ile böylece bir seksler deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bazen düşünüp anlıyorum ve en son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir uyumlu sex kadını sanırım çevremde göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*