Kankalar selam, size bugün yazmak istediğim için kız kuzenim ile anı olarak kalan erotik seks anlatımızdan anlatmayı arzuluyorum. Kız kuzenim 1,70 boylarında, gerçekten de amını yalamak isteyeceğiniz kızıl saçları olan ve aslında çok hoş bakan inanılmaz kadındır. Bense, onunla birlikte sikiş yapmadan öncesinde uzun zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, kız kuzenim ile beraberce seksi hareketler yaparak porno sex yaptık. Staj eğitiminde bulunduğum sırada kız kuzenim olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı hareketlerim azıcık daha değişik olmaya başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dışa kapalı ve ayrıca insanları önemsemeyen bir şahsiyet olmamla beraber gerçekten de kız kuzenim olan kızın bakışları kimi zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O kıyafetlerini otel doğasında giymeye başladığında hiçbir insanın olmadığı belli bir durumda öncelikle hatunumuza sakso çekmeyi öğrettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye düşünceleri hakkında hemen serice beynime sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, kız kuzenim olan götü yumuşak olan kızı amından sokup kızın sol memesine boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, kız kuzenim ile birlikte böylesine bir sikiş durumu görmüş olduk.

Bazen aklıma geliyor ve son olarak da bana yakışan daha iyi bir erotik sikiş partneri sanırım çevremde göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*