Merhaba site takipçileri, size bugün için güzel bakışan kız ile yaşanmış sexs hikayemizden anlatmayı arzuluyorum. Güzel bakışan kız 1,75 boylarında, gerçekten de bakışlarından çok etkileneceğiniz kızıl saçları olan ve ayrıca inanılmaz derecede güzel gözlü muhteşem kadındır. Şahsım ise, kızla beraber sikiş yapmadan öncesinde uzun zamandır kıza olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, güzel bakışan kız ile beraber seksice seksler yaptık. Akşamüzeri içmeye yeni başlamışken güzel bakışan kız olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını incelemesinin ardından kıza karşı hareketlerim birazcık daha fazla değiştirilmeye başladı. Gerçekte şöyle dış dünyaya kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bir erkek olmam aslında gerçekten de güzel bakışan kız olan kadının duruşu kimi zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O kıyafetlerini ev içinde giymeye başladığında kimseleri göremediğim bir durumda öncelikle güzel kıza büyük sikimi yalamayı rica ettim. Ardındansa, sikişe nasıl başlamam gerektiği içimdeki fısıltıları hakkında hemence kendi beynime sorular sordum. En sonundaysa, güzel bakışan kız olan güzel hatunu amından sokmaya başlayıp manken gibi hatunun götüne boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, güzel bakışan kız ile birlikte böyle bir sikiş durumu yaşamış olduk.

Onu halen hayatımda arıyorum ve son olarakta bana yakışan böyle bir erotik partner bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Fetiş Hikaye

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*