Merhaba arkadaşlar, siz dostlara bugün yazmak istediğim için komşumuzun kızı ile beraberce olan erotik anlatısından bahsedeceğim. Komşumuzun kızı 1,77 boylarında, gerçekten bile amcığını yalamaya doyamayacağınız güzel kokulu saçları olan ve ayrıca mavi gözlü inanılmaz kızdır. Şahsım ise, kadınla birlikte porno yapmadan öncesinde uzun zamandır ona olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, komşumuzun kızı ile birlikte seksice seks yaptık. Akşamüzeri içmeye yeni başlamışken komşumuzun kızı olan kızın daha seksi bakmaya başladığını incelemesinin ardından genç kıza karşı hareketlerim biraz daha değişik olmaya başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünyaya kapalı ve manitacılık konularına pek değer vermeyen bir şahsiyet olmama karşın gerçekten de komşumuzun kızı olan kızın bakışları kimizamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O ince kıyafetlerini otel içlerinde üzerinde izlemlediğimde hiçbir insanın olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle ona ön sevişme yaptırtmayı rica ettim. Ardındansa, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği konusu arasında hemen serice kendi beynime bazı sorular yönelttim. En sonunda ise, komşumuzun kızı olan kadını amından sokmaya başlayıp manken gibi hatunun sol memesine boşaldım. Macera aradığımız için, komşumuzun kızı ile birlikte böylesine bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Bu hatunu halen arıyorum ve yeniden böyle bir sikiş partneri sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*