Arkadaşlar merhaba, siz dostlara bugün yazmak istediğim için üni sınıfındaki kız ile yaşama aktarılmış porno seks anlatımızdan anlatmayı arzuluyorum. Üni sınıfındaki kız 1,80 boylarında, gerçekten bile erkeklerin çok hoşlandığı hoş kokulu saçları olan ve ayrıca da çok tatlı bakan inanılmaz kadındır. Bense, kadınla birlikte seks yapmadan önce uzunca bir zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve onunla sikişmayi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, üni sınıfındaki kız ile birlikte utanmayarak seks yaptık. Staj eğitiminde bulunduğum sırada üni sınıfındaki kız olan kızın daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gözlemlemesinin ardından ona karşı hareketlerim azıcık daha değiştirilmeye başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bir erkek olmamla beraber gerçekten de üni sınıfındaki kız olan kadının bana bakışı kimizamanlar beni kendimden geçiriyordu.

O ince kıyafetlerini otel içlerinde giyinmeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı belli bir zamanda önce ona sikimi yalamayı rica ettim. Tüm bunların sonrasında, sikişe nasıl başlamam gerektiği düşünceleri hakkında hemen serice kendime hemence bazı sorular yönelttim. Herşeyin en sonundaysa, üni sınıfındaki kız olan kızımızı amından sokup manken gibi hatunun sol göğüslerine boşaldım. Adrenalin aradığımız için, üni sınıfındaki kız ile birlikte böylesine bir sikişler deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Onu halen içimde arıyorum ve son olarakta yeniden böyle bir sex partneri sanırım bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*