Dostlar selamlar, sizlere bugün sexi vücutlu kuzenim ile yaşanmış erotik anlatısından bahsetmek için can atıyorum. Sexi vücutlu kuzenim 1,72 boylarında, gerçekten de insanların bakmaya doyamadığı mor saçlı ve aslında çok güzel bakan inanılmaz hatundur. Ben ise, kadınla beraber sikiş yapmadan öncesinde uzunca zamandır kadına olan cinsel açlığımı gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, sexi vücutlu kuzenim ile beraber utanmayarak seks yaptık. Gece yatmadan önce sexi vücutlu kuzenim olan kadının daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gördükten sonra kadına karşı hareketlerim azıcık daha değişmeye başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünyaya kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bi insan olmam aslında aslında da sexi vücutlu kuzenim olan bayanın hareketleri kimizamanlar beni etkiliyordu.

O ince kıyafetlerini ev içinde üzerinde izlemlemeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir durumda öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı talep ettim. Ardındansa, nasıl sikmem gerektiği düşünceleri hakkında hemen kendime telkinlerde bulundum. Bütün bunların sonunda ise, sexi vücutlu kuzenim olan güzel bakan kızı amından sokup kızın sağ göğüslerine boşaldım. Adrenalin aradığımız için, sexi vücutlu kuzenim ile birlikte böylesine bir seks macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve ayrıca yeniden böyle bir erotik partner bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*